Vakok és gyengénlátók Csongrád Megyei Egyesülete
PDF Nyomtatás E-mail
Share

A klub vezetője: Ballai Anna Mária

A klub vezetőjének emailcímei: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.

A klub alelnöke: Bodnár Attila

A klub alelnökének emailcíme: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.

Honlap címe elérhetősége: http://vagycsome.hu

A klub székhelye: (Bírósági bejegyzés szerint)    6721 Szeged, Bocskai u. 11.
 


Bemutatkozás

A Vakok és Gyengénlátók Csongrád Megyei Egyesülete a vak, aliglátó, gyengénlátó emberek érdekképviseletét, érdekvédelmét látja el. Egyesületünk segít a hivatalos ügyek intézésében tájékoztat a látássérült személyeket érintő legfontosabb tudnivalókról, jogi tanácsadást szervez. Segédeszköz parkunkból egyesületünk tagjai segédeszközöket díjmentesen kölcsönözhetnek, valamint az egyesület a segédeszközök megvásárlásában segítséget nyújt. Tagjaink számára kulturális és sport programokat szervezünk, sorstársi találkozókon vehetnek részt az érdeklődök.        
 

Keressen bennünket a Facebookon is!

Képekből ízelítő

Klubjaink